w naszej ofercie: 10702 imprezy, 2554 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już jest oferta na Ferie Zimowe 2023! Nie daj się wyprzedzić innym... Zbierz swoją paczkę znajomych i wybierz się z nimi na zimowisko lub obóz narciarski czy snowboardowy » Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2023! Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Rejsy Wycieczkowe

10 Jednodniowych Imprez Integracyjnych dla firm i nie tylko

1-DNIOWE IMPREZY INTEGRACYJNE

TOP 10 Jednodniowych Imprez Integracyjnych dla firm i nie tylko

Imprezy integracyjne to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do poznania swoich pracowników od zupełnie innej strony, w bardziej swobodnej atmosferze, poza biurem. Taki wyjazd z pewnością zwiększy wydajność, poprawi efekty pracy, w końcu chodzi w nim o integrację i motywację.

W zależności od tego, czy poszukujecie oferty z ogromną dawką adrenaliny, czy lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu, zwiedzać, czy po prostu chcielibyście wspólnie posiedzieć przy ognisku – poniżej znajdziecie TOP 10 jednodniowych imprez integracyjnych, które naszym zdaniem są najlepszymi propozycjami na integrację każdej firmy!

PROPOZYCJA 1: NOWOHUCKI SPŁYW DŁUBNIĄ

Nowohucki Spływ Dłubnią

Na sam początek nasza specjalność, jedyna taka atrakcja w Krakowie – Spływ Kajakowy Dłubnią w Nowej Hucie! To nie będzie spokojny spływ, Dłubnia ma w sobie coś wyjątkowego. Jej naturalne walory, przewężenia, spadki i przeszkody sprawią, że będzie to niezapomniana przygoda dla całego zespołu. Nawet jeśli nie pływaliście wcześniej kajakami jesteśmy pewni, że sobie poradzicie! Rozpoczynamy przy Zalewie Nowohuckim i spływamy aż do Wisły. Gotowi na nowe doświadczenie dostarczające niesamowitych wrażeń? Zapraszamy!

Nowohucki Spływ Kajakowy Dłubnią


PROPOZYCJA 2: PIENIŃSKI SPŁYW DUNAJCEM

Spływ Dunajcem w Pieninach

Oto nasza druga propozycja integracji również głównie w środowisku wodnym. Ekstremalny spływ pontonowy ze Sromowców Niżnych do Krościenka nad Dunajcem to strzał w 10! Nie dość, że przepiękna trasa pełna malowniczych zakątków to jeszcze świetna zabawa na świeżym powietrzu – czy nie jest to idealna propozycja na integrację? Po spływie zregenerujecie siły przy plenerowym grillu, a potem może weźmiecie udział w rozgrywce paintballowej? Czy wolicie spokojny wieczór – np. kino plenerowe albo występ kapeli góralskiej? Cokolwiek wybierzecie na pewno będziecie się bawić doskonale!

Spływ Dunajcem w Pieninach


PROPOZYCJA 3: PODZIEMNA INTEGRACJA W ZŁOTYM STOKU

Podziemna Integracja w Złotym Stoku

Impreza integracyjna pod ziemią będzie z pewnością niepowtarzalnym i niezapomnianym przeżyciem dla każdego uczestnika! Zanim jednak przejdziemy do najważniejszej atrakcji weźmiemy udział w ekstremalnej rozgrywce paintballowej na poligonie zlokalizowanym niedaleko Kopalni Złota w Złotym Stoku. Po kolorowej zabawie zabierzemy Was do tajemniczych podziemi, gdzie weźmiecie udział w grze scenariuszowej „Złoto Maxa Winklera”, podczas której w mniejszych grupach zmierzycie się z niełatwymi zagadkami i zadaniami. Na koniec proponujemy wspólną biesiadę z tańcami w lokalnej karczmie. To będzie niezwykle aktywna impreza integracyjna!

Podziemna Integracja w Złotym Stoku


PROPOZYCJA 4: DOLNOŚLĄSKI PAKIET INTEGRACYJNY

Dolnośląski Pakiet Integracyjny

Zostajemy jeszcze w krainie Dolnego Śląska, by tym razem zaprosić Was na jeszcze bardziej zróżnicowaną integrację! Rozpoczniemy od aktywności w wodzie – weźmiecie udział w spływie pontonowym Przełomem Bardzkim, gdzie w drużynach 12-15-osobowych będziecie pokonywać różne przeszkody rzeczne. Po ciepłym posiłku czas na dalsze atrakcje – grę w paintballa według różnych scenariuszy. Ostatnim z etapów rywalizacji między zespołami będzie gra terenowa w Folwarku Szyfrów, podczas której nazbieracie mnóstwo złotych monet, dzięki którym weźmiecie udział w finałowej rozgrywce i poznacie wielką tajemnicę! Na zakończenie imprezy tradycyjnie proponujemy ognisko z kiełbaskami.

Dolnośląski Pakiet Integracyjny


PROPOZYCJA 5: SZLAKIEM MAŁOPOLSKICH WINNIC

Szlakiem Małopolskich Winnic

Oto nasza kolejna unikatowa propozycja integracyjna, tym razem w Krakowie i Wieliczce. Imprezę rozpoczniemy od fabularnej gry miejskiej na terenie krakowskiego Kazimierza, gdzie w mniejszych grupach będziecie poruszać się między najbardziej znanymi zabytkami Dzielnicy. W międzyczasie druga część grupy zmierzy się z niełatwym zadaniem – ucieczką z pokoju zagadek (macie do wyboru 4 escape roomy). Po ciepłym posiłku przejedziemy do krakowskiej winnicy, gdzie po krótkiej prelekcji i zwiedzaniu weźmiecie udział w degustacji 5 win! Następnie udamy się do Wieliczki, gdzie czeka Was kolejna degustacja win oraz zwiedzanie winiarni. Czy są tu jacyś smakosze win?

Szlakiem Małopolskich Winnic


PROPOZYCJA 6: KULIG W OJCOWIE

Kulig w Ojcowie

Czas na spokojniejszą imprezę integracyjną – kulig po Ojcowskim Parku Narodowym i Ojcowie. Ten najmniejszy park narodowy w Polsce naprawdę potrafi zaskoczyć! Malownicze trasy, unikatowe formy skalne, a przy odrobinie śniegu bajkowa sceneria. Przejażdżka saniami przy blasku pochodni ma swój niepowtarzalny klimat! Po przejażdżce Doliną Prądnika zapraszamy na rozgrzewające ognisko z kiełbaskami oraz grzane wino. 

Kulig w Ojcowie


PROPOZYCJA 7: SZLAKIEM GINĄCYCH ZAWODÓW

Szlakiem Ginących Zawodów

Zapraszamy na małą podróż w czasie na wiejskie tereny Kudowy Zdrój. Tym razem będziecie uczestniczyć w warsztatach ginących zawodów, weźmiecie udział w pokazie toczenia naczyń glinianych, samodzielnie wykonacie naczynie z gliny w pracowni garncarskiej. Odwiedzicie kowala w kuźni, który pokaże Wam jak wykuwa się podkowę, a także zobaczycie jak wypiekany jest chleb oraz ręcznie wyrabiane masło w drewnianej maselnicy. Nie zabraknie również wizyty w chatce robótek ręcznych, gdzie będziecie podziwiać niepowtarzalne rękodzieła oraz sprzęt gospodarstwa domowego z dawnej epoki. Zakończeniem imprezy będzie wiejska biesiada przy ognisku z muzyką biesiadną. 

Szlakiem Ginących Zawodów


PROPOZYCJA 8: WARSZTATY KULINARNE

Warsztaty Kulinarne

Lubicie dobrze zjeść? Warsztaty kulinarne to świetny pomysł na integrację zespołu! Pod okiem samego szefa kuchni przygotujecie dania kuchni śródziemnomorskiej. A jak będą przebiegać warsztaty? Każdy z uczestników będzie przydzielony do danego stanowiska „kucharskiego”, gdzie zgodnie z recepturą samego mistrza przygotuje specjalnie danie. Oczywiście potrawy będą oceniane przez jury. Na koniec każdy z uczestników będzie miał możliwość spróbowania dań przygotowanych przez inne grupy.

Warsztaty Kulinarne


PROPOZYCJA 9 – ŚWIĄTECZNA: WARSZTATY MALOWANIA OZDÓB CHOINKOWYCH Z WIZYTĄ NA JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM I KULIGIEM ZIMOWYM

Świąteczna Integracja

Zapraszamy na świąteczne warsztaty do fabryki szklanych ozdób w okolicy Krakowa! Najpierw weźmiemy udział w pokazie sposobów dekoracji ozdób, następnie każdy samodzielnie pomaluje wybraną ozdobę, np. bombkę na choinkę. Zwiedzimy również zakład, dowiemy się jak przebiega proces produkcji szklanych ozdób. Następnie przejedziemy do centrum Krakowa – na Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie każdy będzie mógł kupić jakiś świąteczny drobiazg dla siebie lub najbliższych, spróbować regionalnych przysmaków, czy też ogrzać się przy kubku grzanego wina! Na koniec imprezy proponujemy udział w zimowym kuligu saniami lub wozami (w zależności od pogody) na terenie Puszczy Niepołomickiej wraz z integracyjnym ogniskiem z kiełbaskami!

Świąteczna Integracja


PROPOZYCJA 10 - ŚWIĄTECZNA: WIECZERZE WIGILIJNE DLA FIRM

Wigilie dla Firm

Powoli zbliża się okres świąteczny, warto odpowiednio wcześniej zarezerwować wieczerzę wigilijną dla swoich pracowników. W naszej ofercie znajduje się kilka propozycji takich uroczystych kolacji, np. w Ojcowie, Korbielowie, czy Poroninie. Kolacja wigilijna z pewnością będzie świetną okazją do oderwania się od pracy, integracji podczas wspólnego kolędowania, czy po prostu złożenia sobie życzeń. Może warto wzbogacić imprezę o kulig w blasku pochodni w zimowej scenerii?   


Zainteresowały Cię nasze propozycje imprez integracyjnych? Chciałbyś zorganizować wyjazd dla swojej firmy? A może masz własną koncepcję i szukasz biura, które zorganizuje imprezę zgodnie z Twoimi wytycznymi? Koniecznie napisz do nas, zorganizujemy niezapomniany wyjazd dla Twojego zespołu.

+48 12 6813692 / bok@ecotravel.pl 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2021-11-15
2021-08-26
2020-12-01
2020-11-06
2020-10-14
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="http://www.wycieczkowerejsy.pl/10-jednodniowych-imprez-integracyjnych.html" title="10 Jednodniowych Imprez Integracyjnych dla firm i nie tylko" ><img src="http://www.wycieczkowerejsy.pl/view/images/eco.png" alt="10 Jednodniowych Imprez Integracyjnych dla firm i nie tylko" style="vertical-align: middle;" /> 10 Jednodniowych Imprez Integracyjnych dla firm i nie tylko</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Popularne
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.