w naszej ofercie: 10707 imprez, 2554 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już jest oferta na Ferie Zimowe 2023! Nie daj się wyprzedzić innym... Zbierz swoją paczkę znajomych i wybierz się z nimi na zimowisko lub obóz narciarski czy snowboardowy » Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2023! Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Rejsy Wycieczkowe

Walentynki w romantycznym Paryżu czy niesamowitym Izraelu?

Nie masz pomysłu na walentynki? Chcesz spędzić ten wyjątkowy dzień w pięknym miejscu? A może chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę niezapomnianym prezentem walentynkowym?

Walentynki w romantycznym Paryżu czy niesamowitym Izraelu?

Przedstawiamy nietuzinkowe pomysły na spędzenie walentynek we dwoje.

Najbardziej romantyczne miasto na świecie? Oczywiście Paryż i dwa piękne hotele w których przeżyjecie niezapomniane chwile.

WALENTYNKI W PARYŻU I EURODISNEYLAND BB 2022

Zwiedź stolicę miłości na 5 dniowej wycieczce dla dwojga. W programie Katedra Notre Dame, Ogrody i Pałac Luksemburski, Panteon, Luwr, Łuk Triumfalny, pałac Inwalidów z grobem Napoleona, Wieża Eiffela i wiele innych. Czeka na Was romantyczny rejs po Sekwanie i oczywiście całodniowa zabawa w Eurodisneylandzie gdzie wkroczycie do świata baśni i znowu poczujecie się jak dzieci.

Walentynki w Paryżu


WALENTYNKI W PARYŻU Z NOCLEGIEM W HOTELU PREMIERE CLASSE BB 2022

Jest to opcja dla dwojga ze zwiedzaniem Paryża bez Eurodisneylandu. Przez całą wycieczkę skupiamy się na zwiedzaniu najpiękniejszych zabytków stolicy miłości. Odwiedzimy najstarszą część i kolebkę Paryża z Katedrą Notre Dame, dzielnice łacińską, miejsce spoczynku Marii i Piotra Curie, Luwr, Łuk Triumfalny, Wieża Eiffela oraz dla chętnych rejs po Sekwanie.

Walentynki w Paryżu z noclegiem


WYCIECZKA IZRAEL Z JORDANIĄ 2022

 

Jeżeli marzą Ci się egzotyczne walentynki wybierz wycieczkę do gorącego Izraela w programie takie miejsca jak Betlejem, Góra Oliwna, Nazaret, Kana w Galilei, Tyberiada, Amman, Góra Nebo, Petra, Jerycho i wiele więcej. Do atrakcji należą między innymi Kościół Matki Boskiej, Bazylika Bożego Narodzenia w Betlejem, rejs po Jeziorze Galilejskim, Błękitny Meczet, spacer „Drogą Krzyżową” do Bazyliki Grobu Pańskiego, Ściana Płaczu oraz kąpiel w Morzu Martwym.

Wycieczka Izrael z Jordanią

 


 

SPRAW ABY TEGOROCZNE WALENTYNKI BYŁY WYJĄTKOWE Z BIUREM ECOTRAVEL.

Więcej Walentynkowych ofert znajdziecie tutaj: Walentynki


Zapisz się do naszego Newslettera

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2023-01-11
2023-01-02
2021-08-27
2021-08-26
2019-12-11
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="http://www.wycieczkowerejsy.pl/walentynki-w-romantycznym-paryzu.html" title="Walentynki w romantycznym Paryżu czy niesamowitym Izraelu?" ><img src="http://www.wycieczkowerejsy.pl/view/images/eco.png" alt="Walentynki w romantycznym Paryżu czy niesamowitym Izraelu?" style="vertical-align: middle;" /> Walentynki w romantycznym Paryżu czy niesamowitym Izraelu?</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Popularne
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.